Toyota Zielona Góra

Złodziej włamywał się do domu w Sulechowie. Miał pecha. Został zauważony

Zatrzymany jest znany sulechowskim policjantom. Był wielokrotnie karany.

Dzięki reakcji świadka, policjanci sulechowskiej patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja, który włamywał się do domku jednorodzinnego. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo zatrzymanego 39-latka.

Dyżurny komisariatu w Sulechowie został powiadomiony przez anonimowego świadka o tym, że na ul. Piaskowej nieznany mężczyzna włamuje się do domu. Mundurowi zareagowali błyskawicznie i w kilka minut pojawili się we wskazanym miejscu. Po wejściu na teren posesji zatrzymali złodzieja. Okazało się, że to 39-letni, znany policjantom mieszkaniec Sulechowa.

Przy zatrzymanym policjanci znaleźli m.in. elektronarzędzia. Przedmioty, które 39-latek ukradł z domu. Właściciel wycenił je na co najmniej 6 tys. zł.

W trakcie postępowania okazało się, że zatrzymany mężczyzna ma na sumieniu znacznie więcej. Śledczy ustalili, że miesiąc wcześniej ten właśnie mężczyzna ukradł telefon sulechowiance wyrywając jej go z ręki podczas rozmowy. Ma na swoim koncie również aż sześć kradzieży rowerów. Dwa z nich zostały odzyskane przez policjantów. Niestety pozostałe 39-latek zdążył sprzedać.

Zatrzymany mężczyzna jest znany sulechowskim policjantom i był wcześniej wielokrotnie notowany i karany za różne przestępstwa. Odbywał również kary więzienia.

39-latek usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara do nawet 10 lat więzienia.

Zostań kierowcą bolta