Zniszczył samochód i znieważył policjantów. Został zatrzymany

Agresywny klient jednego z punktów handlowo – usługowych w Nisku, został zatrzymany przez policjantów. Wcześniej 26-latek uszkodził samochód należący do ekspedientki, a podczas zatrzymania znieważył interweniujących policjantów. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem na terenie Niska. Policjanci zostali skierowani na interwencję do jednego z punktów handlowo-usługowych na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia klient miał wszcząć awanturę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejscu zgłaszająca poinformowała mundurowych, że nie przyjęła od klienta uszkodzonego towaru na stan sklepu w wyniku czego mężczyzna wszczął awanturę i stał się agresywny. Kobieta zadzwoniła na policję, a awanturnik wybiegł z lokalu uszkadzając po drodze zaparkowany przy budynku pojazd ekspedientki.

Policjanci ruszyli w pościg za mężczyzną, którego zatrzymali na jednej z ulic w Nisku. 26-latek nie reagował na polecenia mundurowych i zwracał się do nich w sposób wulgarny i obraźliwy, a następnie zaatakował interweniujących funkcjonariuszy naruszając ich nietykalność cielesną. Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu, jednak nie poddał się on badaniu na stan trzeźwości. Napastnik został obezwładniony i umieszczony w policyjnym areszcie.

Teraz 26-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.