Toyota Zielona Góra

Zobaczcie samochody do 5 tys zł. Które warto wybrać? (ZDJĘCIA)

Sprawdziliśmy ofertę aut z samochody.pl w cenie do 5 tys zł. Zobaczcie, które z takich samochodów będą najbardziej niezawodne.

Hondy to auta, które znane są ze swoich trwałych i niezawodnych silników. Dla modeli takich jak Civic przekroczenie przebiegu 400 tys km nie powinno stanowić problemu. Zalety: wygodne i przestronne wnętrze, trwały silnik, pojemny bagażnik, niska cena zarówno auta jak i ewentualnych części zamiennych.

Volkswagen Passat B5, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych modeli na rynku. Od początku charakteryzował się starannym wykonaniem. W całej rodzinie Passatów to właśnie ten model był najczęściej kupowany. Passat jest na tej samej płycie podłogowej co Audi A4. Z zalet to przede wszystkim wysoka dostępność tych modeli w niskich cenach, to samo dotyczy części zamiennych.

Mazda 6 to bardzo popularny model na polskim rynku wtórnym. Silniki mazdy, podobnie jak hondy, są uznawane za najmniej awaryjne – tym bardziej wersje na benzynę. Mazda już w tym roczniku oferuje bogate wyposażenie. Poza tym do najważniejszych zalet należy wysoki komfort prowadzenia i solidne wykończenie auta.

Audi A4 B5 to pierwsza generacja A-czwórki, która jest produkowana do dzisiaj. Auta charakteryzują się bardzo dobrym i trwałym wykończeniem, więc wiek nie gra tu zbyt dużej roli. Dodatkowo Audi w tym modelu zastosowało ochronę antykorozyjną. Dobre zawieszenie w połączeniu z wspomnianym wykończeniem gwarantują, że auto nie trzeszczy nawet po latach eksploatacji.

Ford mondeo prosty i bezawaryjny silnik w tym modelu, dobry komfort jazdy i, co najważniejsze, bardzo duża dostępność części zamiennych spowodowały, że ten model Forda jest również bardzo popularny na naszym rynku wtórnym. Według rankingów motoryzacyjnych ta generacja Mondeo jest jednym z najlepiej prowadzących się samochodów w swojej klasie.

Jedną z najczęściej występujących marek na liście aut do 5 tys jest Renault. W Lagunie mamy typowe dla francuskich aut miękkie ale i stabilne zawieszenie. Wewnątrz mamy bogate wyposażenie już w podstawowych modelach. Utrata wartości tego auta jest szybka, przez co niezbyt stare modele można nabyć właśnie w wyjątkowo niskich cenach. Dostępność części na rynku również jest bardzo dobra.

Toyota Zielona Góra