Zuchwała kradzież pieniędzy z placówki medycznej. Policja szuka złodzieja (FILM)

Sprawca kradzieży pieniędzy z placówki medycznej

Gorzowscy policjanci poszukują złodzieja, który ukradł pieniądze z placówki medycznej. Do kradzieży doszło w piątek, 12 listopada, około godziny 18.30.

Do budynku placówki medycznej przy ul. Nowej w Gorzowie wszedł zamaskowany mężczyzna. Z jednego z pomieszczeń ukradł pieniądze. Po kradzieży z gotówką wybiegł z budynku.

Złodzieja szukają gorzowscy kryminalni. – Funkcjonariusze na miejscu prowadzili oględziny, a wszystkie patrole w  mieście poszukiwały osoby, której rysopis został przekazany przez pracowników – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Policjanci zabezpieczyli także monitoring, na którym widać jak zamaskowany mężczyzna wchodzi do jednego z pomieszczeń. Kradnie pieniądze, a następnie wybiega z budynku.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny ubranego w ciemną odzież, z tyłu bluza lub kurtka ma jasny nadruk, na głowie ciemna czapka, wzrost to około 170-175 centymetrów, krępej budowy ciała.

Każdy, kto ma informacje na temat podejrzanego proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym gorzowskiej komendy 47 79 12 511. – Zwracamy się także do kierowców, którzy mieli wideorejestrator i w piątek około godziny 18.30 jechali ul. Nową. Być może nagrali poszukiwanego mężczyznę – mówi podkom. Jaroszewicz.

Zostań kierowcą bolta