21-latek miał uprawę konopi indyjskich. Wcześniej prowadził naćpany (ZDJĘCIA)

Słubiccy kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich na terenie jednej z miejscowości w powiecie słubickim. Jak się okazało 21-letni mężczyzna uprawiał krzaki marihuany w swoim mieszkaniu. Wcześniej jechał autem pod działaniem narkotyków.

Policjanci kryminalni ze Słubic w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie słubickim może znajdować się nielegalna plantacja konopi indyjskich. Precyzyjne ustalili miejsca przechowywania narkotyków oraz osoby za to odpowiedzialną i przygotowali się do realizacji. We wtorek, 5 listopada weszli do domu należącego do 21-letniego mężczyzny. – Znaleźli doniczki z sadzonkami nielegalnych roślin, wysuszone łodygi, oraz pojemniki z kwiatostanami konopi indyjskich – mówi podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.

Polecane  Pił piwo, palił skręta i wsiadł do samochodu. Wszystko widziała policjantka

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kg marihuany. Wcześniej policjanci prewencji zatrzymali 21-latka, który prowadził swoje auto pod wpływem narkotyków. W związku z tą sprawą policjanci przesłuchali 21-letniego mężczyznę. Usłyszał on sześć zarzutów. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Langner odszkodowania
Reklamy