72-letnia „babcia Basia” handlował narkotykami. Heroinę sprzedawała w pudełkach po zapałkach

„Babcia Basia” handlował narkotykami.

Kryminalni z Piaseczna (woj. mazowieckie) zatrzymali 72-letnią „babcię Basię”, która w pudełeczkach po zapałkach sprzedawała narkotyki. Policjanci byli świadkami jednej z jej transakcji. Do policyjnej celi trafiła również 36-latka, która środki odurzające nabywała, a także syn seniorki, który w całym procederze brał udział.

Kryminalni z Piaseczna ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Piaseczno są narkotyki. Okazało się, że mieszka tam… 72-letnia kobieta.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Funkcjonariusze około południa zjawili się w okolicach posesji i potwierdzili swoje przypuszczenia. Byli świadkami transakcji, której dokonuje seniorka. 72-latka, na oczach kryminalnych policjantów, w pudełeczku po zapałkach sprzedała swojej 36-letniej klientce heroinę.

Obie kobiety zostały zatrzymane. 36-latka przyznała się funkcjonariuszom, że seniorka znana jest jej jako „Babcia Basia”, u której można kupić heroinę.

Kryminalni przeszukali mieszkanie 72-latki. Zastali w nim znanego im już z wcześniejszych narkotykowych zatrzymań 39-letniego mężczyznę. Ujawnili również kolejne narkotyki, a także zeszyt z zapiskami transakcji narkotykowych. Mężczyzna również trafił do policyjnej celi.   

Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty. Decyzją prokuratora ,,babcia Basia” trafiła pod dozór policji.

Toyota Zielona Góra