Toyota Zielona Góra

Akcja policji na osiedlu w Zielonej Górze. Obezwładniali mężczyznę (FILM, ZDJĘCIA)

Akcja policji na osiedlu w Zielonej Górze.

Do akcji doszło w piątek, 3 lutego, na skrzyżowaniu ulic Ruczajowej i Rzeźniczaka. Kilka radiowozów stało na sygnałach. Policjanci szarpali się z mężczyzną, którego próbowali obezwładnić. Po chwili im się udało. Zatrzymano dwie osoby.

Patrol policji zatrzymał do kontroli samochód osobowy. W środku był kierowca oraz pasażer. – W samochodzie zostały znalezione narkotyki – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Akcja policji w Zielonej Górze

Po znalezieniu narkotyków jeden z mężczyzn zaczął robić się agresywny. Nie reagował na polecenia policjantów. Po chwili doszło do szarpaniny. –  Mężczyznę obezwładniało kilku policjantów. Na osiedle zjechały się radiowozy – mówią nam świadkowie wydarzeń.

W końcu mężczyzna został położony na ziemi. Po chwili policjanci skuli go kajdankami. – Zostały zatrzymane dwie osoby jadące samochodem – mówi podinsp. Barska.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl