HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!

Arnold Schwarzenegger w Austrii był kierowcą i mechanikiem czołgu. Zobaczcie zdjęcia

Schwarzenegger, świąteczna gwiazda gry World of Tanks, zanim zrobi aktorską karierę w USA, służył w austriackim wojsku

Arnold Schwarzenegger był świąteczną gwiazdą World Of Tank. Tymczasem mieszkając w Austrii aktor służył wojsku właśnie w czołgu. Dziś amerykański czołg M47 Patton II stoi w prywatnym garażu Arnolda.

Arnold Schwarzenegger zna prawdziwe czołgi. Doskonale wie też jak nimi jeździć oraz jak je naprawiać. Tak, tak to prawda. Schwarzenegger, świąteczna gwiazda gry World of Tanks, zanim zrobił aktorską karierę w USA, służył w austriackim wojsku.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Arnold służył w armii austriackiej jako kierowca i mechanik amerykańskiego czołgu M47 Patton II. Uwaga! Teraz ten właśnie czołg stoi w osobistym garażu aktora.

Postać Arnolda w World of Tanks spotkała się z bardzo miłym odbiorem. Został bowiem dowódcą świątecznego czołgu. Wszystkie dialogi nagrywał sam aktor, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło rozgrywkę. Zabawę ubarwiły również najbardziej legendarne filmowe cytaty Arnolda.

W ubiegłym roku gwiazdą gry WoT był popularny aktor Chuck Norris. Można go było spotkać w specjalnym świątecznym garażu. Aktor znalazł się tam w amerykańskim pickupie i w kowbojskim kapeluszu. Super pomysł.

Ciekawe kogo zobaczymy w World of Tanks w następne święta.

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!