Samochody.pl - poscigi.pl

Biała Wydra: Nowy Sklep dla Twojego Zwierzaka w Zielonej Górze”

Sklep Biała Wydra to nowe miejsce na mapie Zielonej Góry, które staje się oazą dla zwierząt i ich właścicieli, dbających o ich zdrowie i dobre samopoczucie. To jedyny tak wyposażony w Zielonej Górze sklep dla zwierząt, który oferuje szeroki wybór suplementów i witamin oraz karm premium opartych na naturalnych składnikach, z dużą ilością mięsa bez zbędnych sztucznych dodatków i aromatów..

W ofercie sklepu wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pupil mógł korzystać z pełni zdrowia do późnej starości. Od wysokiej jakości karm, przez specjalistyczne suplementy sklep ma na stanie wszystko, co niezbędne dla twojego czworonożnego Przyjaciela.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Karmy najlepszych marek oraz certyfikowane suplementy

W „Białej Wydrze” znajdziesz bogaty wybór karm najlepszych marek. W zależności od tego, czy na pokładzie w domu jest pies, kot, szczeniak czy starszy zwierzak, w Białej Wydrze znajdziecie karmę dostosowaną do jego wieku, wielkości i potrzeb. Zanim wybierzesz nową karmę dla swojego psa lub kota, w sklepie Biała Wydra jest duży wybór karmy na wagę, przechowywanej w specjalistycznych dyspenserach, zachowując swoją świeżość oraz łatwość dozowania.

Dbając o zdrowie swojego zwierzaka, warto zwrócić uwagę na odpowiednią suplementację. W „Białej Wydrze” znajdziecie szeroki wybór produktów celowo kierowanych na poszczególne schorzenia, z którymi borykają się Wasze zwierzaki począwszy od problemów ze stawami, brakiem wapnia, problemami ze skórą i sierścią jak i kłopotami z trawieniem. Wszystkie suplementy pochodzą od sprawdzonych firm, posiadają odpowiednie certyfikaty oraz mają proste naturalne składy.

Miłość do zwierząt nade wszystko

BiałaWydra.pl to nie tylko sklep, to miejsce pełne pasji i miłości do zwierząt. Właściciele „Białej Wydry” to sami miłośnicy czworonogów, którzy doskonale rozumieją zwierzęta i pomagają innym właścicielom w opiece nad ich czworonogami, ponadto personel służy fachową radą i doradztwem.

Wizyta w „Białej Wydrze”

Jeśli jesteś właścicielem psa lub kota, to odwiedzenie sklepu „Biała Wydra” na ul. Kożuchowskiej 15A w Zielonej Górze to must-have na liście zakupów. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój futrzak, a jednocześnie spotkasz się z pasją, troską i zaangażowaniem ludzi, którzy kochają zwierzęta.

Zapraszamy stacjonarnie, jak również online: www.bialawydra.pl

Pn – Pt: 9.00 – 17.00

Sob. 9.00 – 13.00 

ul. Kożuchowska 15A, tel.  +48 795 119 804

Zielona Góra

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl