Bójka 30 osób pod lokalem w Strzelcach Krajeńskich

Strzeleccy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, biorących udział w bójce pod jednym z lokali. Wszyscy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca nocą. Dyżurny policji w Strzelcach Kraj. otrzymał telefoniczną informację o bójce przed jednym z lokali. Przybyli natychmiast na miejsce zgłoszenia policjanci zastali grupę około 30-stu osób, głównie młodych mężczyzn, którzy brali udział w bójce.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W wyniku starć jeden z uczestników zajścia, według słów świadków, upadł na chodnik i stracił przytomność. Z ciężkim urazem głowy został przewieziony do szpitala w Gorzowie Wlkp.

Po wezwaniu osób biorących udział w bójce do zachowania zgodnego z prawem oraz użyciu w stosunku do jednego z nich środka przymusu bezpośredniego policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn. Wszyscy byli pijani. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty udziału w bójce.

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Kraj. zastosowała wobec wszystkich sprawców dozór policji. Grozi im kara do trzech lat więzienia.

Toyota Zielona Góra