Samochody.pl - poscigi.pl

  Wpadli z narkotykami

  Policjanci z Gubina zatrzymali trzy osoby, które miały przy sobie marihuanę. Młodym mężczyznom grozi do trzech lat więzienia.

  Specyficzne położenie Gubina, przy samej granicy kraju powoduje, że policjanci muszą wykazać się zdecydowaniem w walce z przestępczością narkotykową. Tylko w ostatni wtorek patrole policyjne zatrzymały trzech młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę.

  19- i 28 –latek są mieszkańcami Gubina, trzeci z zatrzymanych, w wieku 20 lat, mieszka na terenie gminy. Wszyscy zostali zatrzymani na terenie Gubina podczas kontroli. Zatrzymani mężczyźni jeszcze dziś usłyszą zarzuty związane z posiadaniem przez nich narkotyków. Sprawa niebawem trafi do sądu w Krośnie Odrzańskim. Podejrzanym grozi kara do trzech lat więzienia.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Nie jest to jedyny w ostatnim czasie sukces gubińskich stróżów prawa. Każdego miesiąca mundurowi zatrzymują osoby, które posiadają narkotyki, docierając w ten sposób również do tych, którzy je sprzedają. Ostatnie takie zatrzymanie miało miejsce pod koniec maja. Wówczas policyjne służby zatrzymały 24-letniego mężczyznę i 20-letnią kobietę, którzy także mieli przy sobie woreczki z marihuaną.

  Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
  Fotowoltaika - poscigi.pl