Wpadli z narkotykami

    Policjanci z Gubina zatrzymali trzy osoby, które miały przy sobie marihuanę. Młodym mężczyznom grozi do trzech lat więzienia.

    Specyficzne położenie Gubina, przy samej granicy kraju powoduje, że policjanci muszą wykazać się zdecydowaniem w walce z przestępczością narkotykową. Tylko w ostatni wtorek patrole policyjne zatrzymały trzech młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę.

    --- Czytaj dalej pod reklamą ---

    19- i 28 –latek są mieszkańcami Gubina, trzeci z zatrzymanych, w wieku 20 lat, mieszka na terenie gminy. Wszyscy zostali zatrzymani na terenie Gubina podczas kontroli. Zatrzymani mężczyźni jeszcze dziś usłyszą zarzuty związane z posiadaniem przez nich narkotyków. Sprawa niebawem trafi do sądu w Krośnie Odrzańskim. Podejrzanym grozi kara do trzech lat więzienia.

    Nie jest to jedyny w ostatnim czasie sukces gubińskich stróżów prawa. Każdego miesiąca mundurowi zatrzymują osoby, które posiadają narkotyki, docierając w ten sposób również do tych, którzy je sprzedają. Ostatnie takie zatrzymanie miało miejsce pod koniec maja. Wówczas policyjne służby zatrzymały 24-letniego mężczyznę i 20-letnią kobietę, którzy także mieli przy sobie woreczki z marihuaną.