Toyota Zielona Góra

Brawo! Nowosolscy policjanci pomagają dzieciom z onkologii szpitala we Wrocławiu

Policjanci z Nowej Soli systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem przyłączyli się do inicjatywy społecznej „oGROMna POMOC” i zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci na oddziale onkologicznym. – Podzielmy się tym co mamy, bo pomaganie jest piękne – mówi sierż. sztab. Justyna Seczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Policjanci z Nowej Solki wykazali się wspaniałą inicjatywą i wraz inicjatywą społeczną „oGROMna POMOC” zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci z wrocławskiego szpitala onkologicznego. Policjanci chcą, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach pojawił się uśmiech.

Bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym to cechy, którymi kolejny raz wykazali się nowosolscy policjanci. Tym gestem pokazali, że nie tylko podczas służby wykazują się chęcią niesienia pomocy innym, ale także w czasie wolnym nie są obojętni na ludzką krzywdę. To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie. Z pewnością ten drobny gest wywoła u dzieci chwilę radości.

Starajmy się pomagać, jak tylko możemy. Policjanci apelują do mieszkańców, aby przyłączyli się do akcji. Laleczki, samochody, gry, książeczki, puzzle i innego rodzaju zabawki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli do 25 maja ( najlepiej w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku). Ze względu na pandemię rzeczy te muszą być nowe i oryginalnie zapakowane. Wszystkie podarunki zostaną przekazane chorym maluchom ze szpitala onkologicznego we Wrocławiu 8 czerwca, aby tak umilić im świętowanie Dnia Dziecka.

Kontakt: sierżant sztabowy Justyna Sęczkowska – telefon: 690 106 192.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika