Toyota Zielona Góra

Brutalne zabójstwo 66-latka. Zginął od ciosów w brzuch i klatkę piersiową. Policja zatrzymała trzy osoby

Ciało mężczyzny zostało odnalezione w poniedziałek, 16 maja, w domu w miejscowości Wrzesiny. Nd sprawą długo pracowała żagańska policja oraz prokurator. W związku z zabójstwem 66-latka zatrzymano trzy osoby.  

O odkryciu ciała w poniedziałek, 16 maja, powiadomili nas czytelnicy. – Doszło do morderstwa –alarmowali nas nasi czytelnicy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Żagańska policja potwierdziła nam odnalezienie ciała mężczyzny. – Na miejscu trwały czynności prowadzone przez policjantów oraz prokuratora – mówi st. sierż. Justyna Chwiedziuk z zespołu prasowego żagańskiej policji.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Policja w poniedziałek nie podawała żadnych szczegółów dotyczących zdarzenia.

Zamordowali 66-latka

Dziś już wiemy, że 66-latek został brutalnie zamordowany. Nieoficjalnie morderca lub mordercy zadali 66-latowi ciosy ostrym narzędziem w klatkę piersiową i brzuch.

– W związku ze zdarzeniem zostały zatrzymane trzy osoby – mówi prokurator Ewa Antonowicz, rzeczniczka zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Prokuratura nie podaje żadnych innych szczegółów dotyczących zabójstwa. – Z zatrzymanymi osobami prokurator nie jeszcze nie prowadził swoich czynności – mówi prokurator Antonowicz.

Nieoficjalnie, wśród zatrzymanych ma być młody, około 20–letni mężczyzna.  

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl