Brutalnie skatował mężczyznę, kazał całować buty, bo… obraził jego BMW. Sprawca pobicia zatrzymany, to 20-latek (FILM)

Sprawca pobicia każe pobitemu i cierpiącemu człowiekowi całować buty kilku swoich kolegów. Potem chwyta głowę ofiary i dociska do butów dwóch lub trzech osób.

Do brutalnego pobicia doszło najprawdopodobniej w okolicach Szamotuł, ale sprawcą jest 20-latek ze Zbąszynka, znany świebodzińskiej policji. Policja szuka ofiary 20-latka, która zastraszona nadal nie zgłosiła niczego policji.

Brutalny film trafił do sieci. Widać na nim oprawcę katującego swoją ofiarę. Pobity mężczyzna mocno krwawi. Oprawca ubliża mu i cały czas bije. Bity musiał przepraszać za coś, co powiedział o… samochodzie BMW sprawcy pobicia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Oprawca każe pobitemu i cierpiącemu człowiekowi całować buty kilku swoich kolegów. Potem chwyta głowę ofiary i dociska do butów dwóch lub trzech osób.

Brutalnie skatował mężczyznę

Sprawca grozi pobitemu mężczyźnie. – Jak gdzieś to zgłosisz to ciebie k….o zakopię, przyjadę i zakopię, rozumiesz – mówi oprawca. Cały czas bije ofiarę. Grozi mu także zabiciem doniczką. Oprawca cały czas jest niezwykle brutalny.

Mimo, że sprawca grozi bitemu śmiercią jak ten zgłosi się na policję, to najprawdopodobniej on sam opublikował brutalny film w internecie film. Świebodzińscy policjanci ustalili kim jest oprawca. Został już zatrzymany przez policjantów.

Oprawca zatrzymany, to 20-latek ze Zbąszynka

Zatrzymany sadysta to 20-latek ze Zbąszynka doskonale znany świebodzińskiej policji. Do brutalnego pobicia doszło najprawdopodobniej w okolicach Szamotuł. Jeżeli się to potwierdzi to 20-latek zostanie przekazany wielkopolskiej policji, która zajmie się sprawą pobici.

Ofiara 20-latka nie zgłosiła się na policję. Z pewnością mężczyzna boi się brutalności 20-latka, który zagroził mu śmiercią przez zakopanie jeżeli ten pójdzie na policję. Policjanci szukają ofiary pobicie, która z pewnością doznała poważnych obrażeń.  

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl