Brutalny mord. Ofiara zamordowana siekierą i nożem. To zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem

fot. Lubuska policja

Sprawca morderstwa w Radnicy koło Krosna Odrzańskiego usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się, ale nie potrafił wyjaśnić dlaczego zamordował znajomego.

Do brutalnego zabójstwa doszło w poniedziałek, 2 września, w Radnicy koło Krosna Odrzańskiego. Ciało 39-letniego mężczyzny zostało znalezione na terenie jednej z posesji. Na miejsce została natychmiast wezwana krośnieńska policja. Na ciele mężczyzny były wyraźne ślady świadczące o zabójstwie.

Sprawca brutalnego zabójstwa, 34-latek został zatrzymany. Zabił kolegę zadając ciosy siekierą i nożem. Oba przedmioty zostały zabezpieczone przez śledczych na miejscu morderstwa. – Mężczyźnie został postawiony zarzut zabójstwa ze szczególny okrucieństwem – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Sprawca przyznał się do postawionego mu zarzutu, ale nie potrafił wyjaśnić dlaczego zamordował znajomego.

Polecane  Pijany kierowca zabił dwie kobiety. W szpitalu czeka na zarzut, będzie wniosek o areszt (ZDJĘCIA)

W środę, 4 września, ma odbyć się posiedzenie aresztowe. Sąd z pewnością aresztuje mordercę. Grozi mu kara od 12 lat do nawet dożywotniego więzienia.