Coś złego się dzieje w Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze. Pobicie mężczyzny i próba kradzieży auta (LIST OD CZYTELNIKA)

W nocy z poniedziałku na wtorek,24 maja, dwóch mężczyzn próbowało ukraść suzuki.

Jestem mieszkanką osiedla i martwi mnie to co ostatnio ma miejsce na terenie Parku Tysiąclecia. Niedawno doszło do pobicia mężczyzny, a teraz była próba kradzieży auta.

Jak napisała do nas czytelnika „notorycznie w ostatnim czasie w parku widuje się młodzież, niekiedy są to dzieciaki , które są pod wpływem alkoholu, przepychają się, przeklinają, zaczepiają ludzi pytając o papierosa”.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W nocy z poniedziałku na wtorek,24 maja, dwóch mężczyzn próbowało ukraść suzuki. „Na szczęście całe zajście zakończyło się tylko albo aż na wybiciu szyby”.

Złodziei odstraszył alarm w aucie. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja oraz zabezpieczono nagranie z monitoringu miejskiego. 

„Jestem mieszkanką osiedla i martwi mnie to co ostatnio ma miejsce na terenie Parku Tysiąclecia.

Mam nadzieję, że artykuł zwróciłby uwagę np. rodziców na swoje pociechy, ale również i innych mieszkańców na to, aby nie przechodzili obojętnie na krzywdę innych”.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl