Toyota Zielona Góra

Diler miał kilogram amfetaminy. Zatrzymali go zielonogórscy kryminalni (FILM)

Zielonogórscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleźli ponad kilogram amfetaminy. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to ponad 45 tys. zł. Decyzją sądu diler został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

Kryminalni z II komisariatu ustalili, że mieszkający w jednej z miejscowości w gminie Czerwieńsk 26-letni mężczyzna, może mieć znaczne ilości narkotyków. Policjanci podjęli działania żeby jak najszybciej go zatrzymać.

Młody mężczyzna jest znany policjantom zwalczającym przestępczość narkotykową. Był już wcześniej notowany między innymi za posiadanie narkotyków. Kryminalni pojechali do miejscowości niedaleko Czerwieńska. Okazało się, że 26-latek mieszka w budynku gospodarczym na terenie posesji. Tam zastał zatrzymany.

Mężczyzna nie chciał powiedzieć policjantom czy ma narkotyki, ani gdzie się one znajdują. Kiedy usłyszał, że policjanci przeprowadzą przeszukanie w mieszkaniu, 26-latek zaczął się nerwowo i agresywnie zachowywać. – Po chwili policjanci znaleźli wagę elektroniczną, na której leżał biały proszek. Jak się później okazało to była amfetamina – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Koło łóżka znaleźli plastikową torbę, w której także znajdował się kilogram amfetaminy. Jej wartość to 45 tys. zł.

26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowania ich do wprowadzenia. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego 26-latka. W środę, 28 lipca, trafił on za kratki.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl