Dostawca jedzenia nasikał na mur bloku w Zielonej Górze. Mamy stanowisko firmy (FILM CZYTELNIKA)

Dostawca jedzenia nasikał na mur bloku w Zielonej Górze.

Do bulwersującego zdarzenia doszło we wtorek, 28 czerwca, na ul. Franciszka Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Dostawca jedzenia nasikał na mur wjazdu do garażu jednego z bloków. Sprawę wyjaśnia kierownik zielonogórskiego oddziału firmy Stava.

O zdarzeniu powiadomili nas oburzeni mieszkańcy ul. Franciszka Rzeźniczaka. – Dostawca jedzenia wysiadł z auta i zaczął sikać na mur – napisała do nas czytelniczka. Nie przeszkadzało to, że w pobliżu były dzieci. – Obok sikającego dostawcy jedzenia przejechały dzieci na rolkach – mówi czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna bez żadnego zażenowania sikał na mur. Nie przejmował się miejscem, w którym był przecież doskonale widoczny, podkreślali mieszkańcy.

Ludzie zaznaczali, że zachowanie dostawcy jedzenia to antyreklama dla firmy zajmującej się jego dowozem. – Nie chcę żeby taka firma wiozła mi jedzenie – mówi czytelnik.

Stanowisko firmy Stava

– Stava zawsze dba o najwyższą jakość świadczonych usług i dotyczy to również zachowania współpracujących z nami dostawców. Wyciągamy konsekwencje wobec kurierów, którzy dopuszczają się karygodnych zachowań. Sprawę wyjaśnia już kierownik oddziału – napsiał do nas Paweł Luty, PR ​Support firmy Stava.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl