Droga jazda pijanego kierowcy. Rozbił volkswagenem na S3 pod Zieloną Górą i dostał mandat 5 tys. zł. Stanie też przed sądem (ZDJĘCIA)

Pijany kierujący volkswagenem rozbił się o barierki na S3 pod Zieloną Górą. Mężczyzna wydmuchał 1,5 promila alkoholu. Policjanci odwieźli go do izby wytrzeźwień, a jego pojazd trafił na strzeżony parking. 46-latek został ukarany mandatem w wysokości 5 tys. zł, a za kierowanie po pijanemu stanie przed sądem.

W niedzielę, 27 lutego, nocą 46-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, jadąc trasą S3 z Zielonej Góry w kierunku Nowej Soli. Na wysokości stacji Orlen uderzył w barierki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policję po zdarzeniu powiadomił kierujący, który wcześniej jechał za volkswagenem i przekazał funkcjonariuszom nagranie, na którym widać, że 46-latek miał problemy z opanowaniem pojazdu. Kierowca volkswagena był pijany. Wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

46-letni kierujący trafił do izby wytrzeźwień, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem w wysokości 5 tys. zł za wykroczenia, które popełnił. Stanie on również przed sądem za jazdę po pijanemu. Grozi mu zakaz prowadzenia na co najmniej 3 lata, dwa lata więzienia oraz grzywna do 30 tys. zł.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl