Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Dwóch pijanych kierowców wpadło w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Tym razem zielonogórska drogówka pojawiła się w Przylepie. W piątek od godz. 18.30 policjanci kolejny raz sprawdzali trzeźwość wszystkich kierowców.

Niestety, dwóch kierowców zdecydowało się wsiąść za kierownicę mimo, że wcześniej pili alkohol. Jazdę skończyli w radiowozie.

Tym razem zielonogórska drogówka pojawiła się w Przylepie. Mundurowi sprawdzali trzeźwość kierowców. Ostatnio policjanci pojawili się w środę na al. Zjednoczenia. Wpadło wtedy trzech pijanych kierowców. Wcześniej, w poniedziałek podczas akcji „Trzeźwy kierowca” zatrzymali aż 13 pijanych kierowców.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Niestety,wyniki pokazują, że tego typu akcje są jak najbardziej potrzebne. A co na to kierowcy? – Jak najbardziej jestem za, sprawdzajcie trzeźwość jak najczęściej – mówił kierowca mercedesa kontrolowany w Przylepie. Kobieta za kierownicą seata podkreśliła, że popiera działania policji. – Pijani za kółkiem to mordercy – powiedziała.

W piątek w Przylepie podczas kontroli utworzyły się małe korki. Kierowcy na kontrolę czekali zaledwie trzy minuty. Podczas ostatniej akcji na al. Zjednoczenia na dmuchanie czekało się około sześciu minut. To niewiele.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl