Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Dziś zjesz kaszę z gulaszem z Kaszą. Wszystko koło ratusza w Zielonej Górze

Kasza podkreśla, że otwarty na rozmowę. Zjedzenie gulaszu to świetna okazja na pogawędkę z kandydatem na posła.

Rafał Kasza zaprasza na happening i stawia obiad! „Zamiast kiełbasy wyborczej, pyszny gulasz z kaszą”. Zjemy w czwartek, 14 września, o godz. 15.00 koło ratusza.

Rafał Kasza, kandydat „Trzeciej Drogi” do Sejmu prowadzi kampanię w kreatywny i nieszablonowy sposób. – W Polsce mamy smutną, negatywną kampanię. Te same twarze wciskają nam te same smętne hasła i ulotki. Wszyscy mają tego dość – mówi Rafał Kasza. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Politycy wieszają bilbordy, plakaty i rozdają ulotki. Wszyscy to znamy. – Każda kampania wygląda tak samo. Kandydaci, często ci sami od lat rozdają te same smętne ulotki, używają tych samych haseł i karmią wyborców ciężkostrawną kiełbasą wyborczą. Dość tego – mówi  Rafał Kasza.

kandydat „Trzeciej Drogi” do Sejmu i zaprasza mieszkańców Zielonej Góry na wyjątkowy happening. W czwartek, 14 września, o godz. 15:00 przy ratuszu Kasza będzie częstował winobraniowych gości pysznym lekkostrawnym gulaszem z kaszą.

Zielona Góra. Zjesz kaszę z Kaszą

– Rozstawię na deptaku stół cateringowy, przygotuję około 100 porcji jedzenia. Będzie to gulasz z karkówki z gęstym aromatycznym sosem. Do każdego zestawu dorzucam kiszonego ogórka, przygotowanego przez moją mamę Bogusławę. To niebo w gębie – mówi Kasza.

 Skąd pomysł na taki happening? – Prowadzę zdrowy tryb życia, odżywiam się zdrowo. Od lat realizuję projekty, które pomagają młodszym i starszym zachować dobrą formę. W Zielonej Górze z mojej inicjatywy powstały nowe place zabawy i tory przeszkód. Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie, rząd nie radzi sobie z tym tematem. Cały czas słyszymy o zwolnieniach z lekcji wychowania fizycznego, a dzieje się to dlatego, że w Polsce te zajęcia nie są atrakcyjnie. Młodszym i starszym brakuje wiedzy o żywieniu i regeneracji organizmu. To musi się zmienić i ja to zrobię – mówi Rafał Kasza.   

Kasza podkreśla, że otwarty na rozmowę. Zjedzenie gulaszu to świetna okazja na pogawędkę z kandydatem na posła. Jako Radny jest w stałym kontakcie z mieszkańcami. – Słucham o potrzebach i problemach i staram się je rozwiązywać. Stawiam na interakcję z wyborcami, jestem otwarty na krytykę. Chcę się także podzielić moimi wyborczymi postulatami – mówi Kasza.

Po degustacji kandydat „Trzeciej Drogi do Sejmu” zaprasza też na koncert „Zespołu Ludowego” oraz inne atrakcje zaplanowane tego dnia m.in. na Placu Teatralnym.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl