Toyota Zielona Góra

Firma MTG szuka kierowców. Na obecną chwilę liczba miejsc nieograniczona

Firma MTG szuka kierowców

Firma MTG, rekomendowany partner firmy Bolt szuka kierowców. Oferuje prace na pełen etat. Praca w Zielonej Górze i Gorzowie od zaraz.

Firma MTG to rekomendowany partner Bolta. Bardzo mocno weszła do woj. lubuskiego i właśnie trwa nabór kierowców, którzy będą jeździć w aplikacji oraz okazjonalnie na lotniska.

SZCZEGÓŁY OFERTY W ZIELONEJ GÓRZE

Firma oferuje pracę na zmiany po 8 godzin oraz po 12 godzin. Co ważne, ilość miejsc pracy na obecną chwile jest nieograniczona. Możliwa jest również praca dorywcza i weekendowa.

Firma szuka kandydatów odpowiedzialnych, uczciwych z dużą kulturą osobistą. Ważne jest posiadanie prawa jazdy od minimum roku. Wymagane jest zaświadczenie o niekaralności oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy jako kierowca.

SZCZEGÓŁY OFERTY W GORZOWIE

Firma oferuje zarobki 3 tys. zł na pełnym etacie. Do tego dojdą napiwki oraz premie dla najlepszych kierowców. MTG gwarantuje nową flotę samochodów: skoda fabia, octavia oraz hyundai i20. Wszystkie samochody są dostosowane do obowiązujących przepisów przy świadczeniu usług transportowych.

Firma gwarantuje odpis licencji, identyfikator kierowcy oraz inne niezbędne dokumenty, żeby praca była w 100 proc. legalna. MTG zapewnia także przejrzysty system premiowy czyli dodatkowe bonusy miesięczne przy wypracowaniu progów premiowych.

Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl