Ford wjechał pod ciężarówkę (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do zdarzenia doszło w środę, 15 maja, na skrzyżowaniu koło Gubinka. Ford wjechał pod ciężarówkę. Na skrzyżowaniu, obok miejsca zdarzenia, niedawno doszło do potwornego wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Na szczęście tym razem skończyło się na kolizji.

Kierujący fordem wjechał na skrzyżowanie prosto pod jadącą prawidłowo ciężarówkę. Doszło do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja przyjęła to jako kolizję.

Na skrzyżowaniu obok miejsca zdarzenia, w nocy z czwartku na piątek, 3 maja, doszło do tragicznego wypadku. Kierujący mitsubishi wjechał pod ciężarówkę. 21-latek zmarł w drodze do szpitala. 19-latka doznała ciężkich urazów głowy. Lekarze walczyli o jej życie. Niestety. młoda kobieta zmarła w szpitalu w Zielonej Górze.

Polecane  Koronawirus. Zakażony COVID-19 to pracownik fabryki mebli koło Gubina

Po tragedii na skrzyżowaniu odbyła się inspekcja z udziałem zarządcy drogi i policji. Widoczność na skrzyżowaniu z każdej strony drogi jest bardzo dobra. – Skrzyżowanie jest też dobrze oznakowane – mówi asp. szt. Kocur.

Ustalono, że krzyżówka zostanie dodatkowo oznakowana. Na asfalcie pojawią się napisy „stop”. – Dodatkowe oznakowanie powinno jeszcze bardziej wpłynąć na zwiększenie uwagi i ostrożności kierujących – mówi asp. szt. Kocur. W miejscu skrzyżowania z czasem ma powstać rondo.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania
Reklamy