Gdzie w Zielonej Górze potrzebne są parkingi? Miasto czeka na sygnały mieszkańców

Gdzie w Zielonej Górze potrzebne są parkingi?

Miasto przygotowuje się do trzeciej edycji programu „Parkingi 1000 plus”. Gdzie jeszcze potrzebne są miejsca dla samochodów? Do końca czerwca magistrat czeka na podpowiedzi mieszkańców. Koordynatorami parkingowych inwestycji z ramienia prezydenta są radni Filip Gryko, Paweł Wysocki i Grzegorz Hryniewicz.

W mieście przybywa samochodów, na wielu osiedlach trzeba się mocno nagimnastykować, żeby zaparkować pojazd. Można temu zaradzić. Magistrat zaprasza do współpracy mieszkańców i prosi o pomoc we wskazaniu najlepszych miejsc, gdzie mogą powstać nowe parkingi.

Jeśli ktoś np. widzi na osiedlu dobrą lokalizację na utworzenie dodatkowego miejsca postojowego, niech opisze tę swoją propozycję, najlepiej z odręcznym szkicem sytuacyjnym i przyniesie do urzędu miasta.

Koordynatorami parkingowych inwestycji z ramienia prezydenta są radni Filip Gryko, Paweł Wysocki i Grzegorz Hryniewicz. Można się z nimi kontaktować w sprawie nowych parkingów.

Wnioski należy składać do 30 czerwca, mailem na adres: [email protected] lub w wersji papierowej, w kopercie: Biuro Obsługi Interesanta, Urząd Miasta, ul. Podgórna 22 i Rafał Skrzyczewski, I piętro, pok. 106, tel. 68 456 41 06.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika