Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Iron Maiden w World of Tanks Modern Armor. Eddie dowódcą czołgu

Metalowe szaleństwo w wykonaniu studia Wargaming nadal trwa za sprawą legendarnego zespołu Iron Maiden, który dołącza do ostatecznego aktu festiwalu Metal Fest w World of Tanks Modern Armor (WoTMA).

Wydarzenie rozpoczęło się od mocarnego wejścia Sabatonu, następnie w elektryzującym występie zagrała kapela Megadeth. Teraz nadszedł czas na wielki finał, w którym scenę Metal Festu przejmuje Iron Maiden.

Od 12 września do 3 października, Iron Maiden zapewni graczom prawdziwie hard-rockowe doświadczenia. Czołgiści wyruszą na misje, aby wypełnić szereg wyzwań i odblokować ekskluzywne nagrody, które w pełni ucieleśniają ducha legendarnej kapeli.

Iron Maiden w World of Tanks Modern Armor

Metal Fest w WoTMA to muzyczne wydarzenie dostępne w grze, które zapewnia podwyższony poziom adrenaliny w rozgrywce dzięki brzmieniu ciężkiego metalu z udziałem przygotowanych specjalnie na te okazję czołgów i dowódców. W grze pojawią się miotający ogniem Senjutsu TO-55 oraz pojazd z okresu zimnej wojny o nazwie A Matter of Life and Death (AMOLAD).

Kultowy Eddie, maskotka zespołu, wcieli się w rolę dowódcy w pełni trójwymiarowym wydaniu, a jego mroczny, gardłowy głos wywoła ciarki na plecach tych, którzy będą mu towarzyszyć na polu bitwy. Czołgiści będą też zagrzewani do nadchodzącej bitwy dzięki mocy dwóch utworów Iron Maiden – „Brighter Than a Thousand Suns” oraz „The Writing on the Wall”.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl