Samochody.pl - poscigi.pl

Jaka marka jest numerem jeden samochody.pl

W serwisie samochody.pl znajdziemy się auta nowe oraz używane. Zobaczcie jaka marka cieszy się największą popularnością wśród klientów. Poznajcie ceny.

Toyota Corolla

Numer 1 jeśli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy w ubiegłym roku w Polsce. Za co klienci cenią sobie Corolle? Przede wszystkim za solidność i wysoką precyzję wykonania. Auto również oferuje dużo przestrzeni dla wszystkich podróżujących. Jednak jednym z najważniejszych plusów jest znana wśród kierowców oszczędność silników tej marki.

PRZYKŁADOWA OFERTA TOYOTY

Skoda Octavia

Przez ostatnie lata to właśnie Octavia była numerem jeden w Polsce – zarówno jeśli chodzi o sprzedaż nowych, jak i używanych modeli. Ten model Skody ceniony jest przede wszystkim za duży komfort podróży i przestrzeń dla wszystkich pasażerów. Oprócz tego mamy niezłe wyposażenie, oszczędne silniki i przede wszystkim praktyczność.

PRZYKŁADOWA OFERTA SKODY

Dacia Duster

Duster być może samym wyglądem nie porywa. Natomiast jeśli chcemy w konkurencyjnej cenie kupić auto, które będzie funkcjonalne, tanie w eksploatacji i ewentualnych naprawach to ten model Dacii może się okazać dobrym pomysłem. Auto zyskało sporą popularność w Polsce, dzięki czemu znalazło się aż na 4 miejscu w sprzedaży w ubiegłym roku.

PRZYKŁADOWA OFERTA DACII DUSTER

Toyota RAV4

RAV4 to jeden z trzech najczęściej wybieranych modeli Toyoty. Najważniejszym plusem jest oszczędność tego modelu – pomimo napędu 4×4 RAV4 nawet w miejskich korkach jest w stanie utrzymać spalanie poniżej 6 litrów na 100km. Poza tym oferuje duży komfort podróżującym, a samemu kierowcy gwarantuje świetną dynamikę jazdy.

PRZYKŁADOWA OFERTA TOYOTA RAV4

Hyundai Tucson

Nowsze generacje Tucsona pokonały jedyny mankament tego modelu, czyli wygląd. Nowoczesna stylizacja przyciąga wzrok, a sam model Hyundaia oferuje dużo więcej niż sam wygląd – przede wszystkim jest to duży i komfortowy samochód za rozsądne pieniądze. Użytkownicy nie zgłaszają również poważniejszych usterek. Tucson znalazł się w TOP10 najlepiej sprzedających się modeli w Polsce w ubiegłym roku.

PRZYKŁADOWA OFERTA HYUNDAI TUCSON

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl