Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Katowali psa w Zielonej Gorze, razili prądem i podduszali. Szuka ich Biuro Ochrony Zwierząt

Zdjęcie poglądowe.

Biuro Ochrony Zwierząt prowadzi poszukiwania osób, które w sobotę, 27 maja, w Zielonej Górze w lesie w pobliżu ulicy Zawadzkiego Zośki znęcali się nad psem rasy cocer spaniel, rudej maści.

Pies miał na sobie zielone szelki ze świecącymi diodami oraz szeroką obrożę elektryczną, wabi się Karmel. Ze wstępnych informacji wynika, że właściciele zwierzęcia to osoby w wieku około 60 lat, mogą zamieszkiwać na terenie osiedla piastowskiego.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że właściciele smyczą oraz kijkami do nordic walkingu uderzali psa po głowie, grzbiecie, kończynach i brzuchu. Podduszali zwierzę i razili prądem poprzez stałe używanie impulsów elektrycznych w obroży elektrycznej zwierzęcia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Katowali psa w Zielonej Górze

Osoby, które maja wiedzę na temat miejsca zamieszkania właścicieli zwierzęcia prosimy o kontakt pod nr tel. 666 605 391.

W przypadku zauważenia osób z psem opisanym powyżej prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z BOZ oraz zawiadomienie policji pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl