Toyota Zielona Góra

Kierowca audi roztrzaskał cztery samochody w Nowej Soli. Cudem nikt nie zginął. 27-latek stracił prawo jazdy i stanie przed sądem (ZDJĘCIA)

Kierowca audi roztrzaskał cztery samochody w Nowej Soli

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 stycznia, na ul. Wojska Polskiego w Nowej Soli. 27-letni kierowca audi rozbił cztery samochody. Stanie za to przed sądem.

Wszystko wydarzyło się około godz. 18.00. Kierujący audi 27-letnie nowosolanin bardzo szybko jechał ul. Wojska Polskiego. Z dużą prędkością zaczął wyprzedzać samochód. – Wtedy zahaczył o wyprzedzany samochód i stracił panowanie nad kierownicą– mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Audi wpadło w poślizg i z duża prędkością przeleciało przez torowisko oraz chodnik. – Na szczęście nikogo nie było wtedy na chodniku– mówi mł. asp. Sęczkowska. Audi skosiło dwa znaki drogowe i lampę. Na koniec audi rozbiło dwa zaparkowane auta- forda i renault.

Na miejsce szybko dojechała zaalarmowana nowosolska policja. Kierowca nie został jednak ukarany mandatem. Stracił prawo jazdy, które zatrzymali mu policjanci. – Sprawa trafi do sądu za spowodowanie przez kierowcę audi zagrożenia na drodze i rażące naruszenie przepisów – mówi mł. asp. Sęczkowska. Sąd podejmie decyzję o wysokości kary dla 27-latka.

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!
Eko pol - Poscigi.pl