Kierowca audi uciekał policji, bo nie miał prawa jazdy. Zatrzymał go żywopłot

Kierowca audi uciekał policji, bo nie miał prawa jazdy. Zatrzymał go żywopłot. fot KMP Gorzów Wlkp.

Kierowca bez prawa jazdy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Mężczyzna jechał z dużą prędkością. Ucieczkę zakończył przy żywopłocie. Został zatrzymany, gdy próbował w pośpiechu wysiąść z auta.

W czwartek po północy, 21 stycznia, policjanci zauważyli na ul. Górczyńskiej audi, które jechało z dużą prędkością. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, gdzie spieszy się kierowca. – Mężczyzna w audi aucie nie zatrzymał się mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Przyspieszył i zaczął uciekać – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Z dużą prędkością wjechał w ulicę Kućki i Dowgielewiczowej. Policjanci nie pozwolili jednak, żeby kierowca się oddalił i przez cały czas byli tuż za nim. Mężczyzna zatrzymał się na chodniku, tuż przed żywopłotami, które uniemożliwiły mu dalszą ucieczkę. – Funkcjonariusze szybko wyskoczyli z radiowozu i zatrzymali kierowcę, gdy ten próbował wysiąść – relacjonuje podkom. Jaroszewicz.

23-latek w audi uciekał bo nie miał prawa jazdy. Nie Funkcjonariusze mają podejrzenie, że kierowca znajduje się pod wpływem narkotyków zadecydowali o pobraniu mu krwi do badań. 23-latek za ucieczkę policji odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do  lat więzienia. Mężczyzna może usłyszeć kolejny zarzut, jeśli badania potwierdzą, że był naćpany

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta