Kierowca ciężarówki za nic ma zakaz wjazdu na remontowany wiadukt w Zielonej Górze (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Kierowcy ciężkich pojazdów nic nie robią sobie z zakazu wjazdu.

Okazał się, że remontowana część na Zjednoczenia wiaduktu jest w fatalnym stanie. Odkryto uszkodzone są elementy nośne. Miasto wprowadziło ograniczeniu ruchu dla ciężarówek i autobusów. Pojawiły się znaki zakazu wjazdu pojazdów powyżej 3,5 tony. I co?

Trwa remont  nitki wiaduktu nad  ul. Zjednoczenia. To ważny element sieci komunikacyjnej miasta. Eksperci odkryli jednak, że uszkodzone są elementy nośne wiaduktu. Dla bezpieczeństwa miasto wprowadziło zakaz wjazdu na wjazdu pojazdów powyżej 3,5 tony.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tymczasem czytelnicy alarmują, że kierowcy ciężkich pojazdów nic nie robią sobie z zakazu wjazdu. Widzą znaki kierowcy ciężarówek i tak jeżdżą wiaduktem.

– Oby nie doszło do tragedii – piszą czytelnicy i zapraszają na wiadukt policję. – Może mandaty ostudzą kierowców ciężarówek i zaczną oni przestrzegać przepisy i obserwować znaki – piszą czytelnicy.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi