Toyota Zielona Góra

Kierująca skodą z trojgiem dzieci wypadła z drogi pod Zieloną Górą. Szuka sprawcy, kierowcy audi Q5, który uciekł

Kierująca skoda wypadła z drogi do rowu koło Leśniowa Wielkiego

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 marca na drodze z Zielonej Góry do Leśniowa Wielkiego. Skoda wypadła z drogi. W aucie była kierująca i troje dzieci. Kobieta szuka sprawcy, kierowcy audi Q5 przez którego wypadła z drogi. Uciekł z miejsca zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się na drodze z Zielonej Góry do Leśniowa Wielkiego koło skrętu do miejscowości Sudoł. Kierująca skodą wypadał z drogi na pobocze. Na miejsce szybko dojechały dwa wozy zielonogórskich strażaków i policja.

Kierująca skoda mówiła, że jakieś inne auto zmusiło ją do zjechania z drogi. Kierowca tego auta nie zatrzymał się tylko odjechał. W skodzie była kierująca oraz troje dzieci. Jedno z dzieci zostało jednak przewiezione do szpitala na badania. Na szczęście nic mu się nie stało.

Poszkodowana kierująca skodą szuka sprawcy. – To kierowca bordowego, czerwonego audi Q5. Do zdarzenia doszło około godz.12.30. Sprawca uciekł – napisała do nas kierującą skodą. Kobieta szuka również świadków zdarzenia.

Może ktoś jadący w tym czasie miał w aucie włączoną kamerę. Zdjęcie samochodu audi Q5 poszkodowana już ma.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta