Toyota Zielona Góra

Ktoś sobie zrobił dzikie wysypisko koło Raculi. Ale ma pecha. W śmieciach… został adres

O dzikim wysypisku zaalarmował nas radny Tomasz z Sroczyński. – Czy nie ładniejsza będzie Zielona Góra jak nie będziemy śmiecić i bazgrać – mówi radny.

Nowe dzikie wysypisko pojawiło się w lesie w rejonie Raculi. Ktoś bezczelnie wywiózł swoje śmieci i wyrzucił je omijając wysypisko. Niestety zaśmiecił okolicę.

Wysypisko znalazł radny Tomasz Sroczyński. Jest oburzony zachowaniem sprawcy. – Od lat walczymy jako radni Klubu Zielona Razem z bazgrołami, od niedawna z dzikimi wysypiskami śmieci – mówi radny Sroczyński.

Niestety problem jest. Co jakiś czas w lesie lub na łąkach pojawia się dzikie wysypisko. Ludzie są tak bezczelni, że  potrafią nawet przy drodze lub na łące wyrzucić worek ze swoimi śmieciami. – Czy nie ładniejsza będzie Zielona Góra jak nie będziemy śmiecić i bazgrać. Na to pytanie chyba nie trzeba odpowiadać – mówi radny Sroczyński.

Tym razem przestępca przyrodniczy ułatwił zadanie. – Zostawił karton ze swoimi danym –podkreśla radny Sroczyński. T. Sroczyński apelujemy do mieszkańców o większą czujność. – Jeżeli zauważymy coś podejrzanego najlepiej zrobić zdjęcie lub nagrać film i wysłać na policję, do straży miejskiej lub do urzędu miasta – mówi radny Sroczyński. To pomoże w walce z osobami zaśmiecającymi nasze okolice.

 

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta