Lodowisko na drodze DK32 do Zielonej Góry. Auta stoją w korku. Gdzie są drogowcy? (FILM CZYTELNIKA)

Lodowisko na drodze DK32 do Zielonej Góry.

Niemiła niespodzianka zastała kierowców w poniedziałek, 27 lutego, jadących droga z Krosna Odrzańskiego do Zielonej Góry. To nie jezdnia, ale lodowisko. Krośnieńska policja od rana wielokrotnie wzywała drogowców.

Droga w okolicach Pławia do Zielonej Góry oraz w kilku innych miejscach jest tak oblodzona, że nie da się nie jechać. Samochody utknęły w korku czekając na drogowców. Kierowcy ślizgają się po drodze jak po lodowisku. Nie ma możliwości jechania.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na drodze utworzył się gigantyczny korek. Krośnieńska policja dostaje zgłoszenia o lodowisku na drodze od kierowców.– Od rana wielokrotnie informowaliśmy służby drogowe o oblodzonej drodze – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Lodowisko na drodze DK32 do Zielonej Góry

Zdenerwowani kierowcy mówią o horrorze na drodze. – To sam lód, gdzie są drogowcy – mówią oburzeni. Dodają, że przecież każdy widział prognozę pogody.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl