Poważny wypadek na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Czołowe zderzenie audi i volkswagena. Ranna jedna osoba (FILM CZYTELNIKA)

Kierujący audi wyprzedzając czołowo uderzył w volkswagena i drugi samochód, który jednak odjechał.

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 27 lutego, na drodze koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierujący audi wyprzedzając czołowo uderzył w volkswagena i drugi samochód, który jednak odjechał. Ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło za Nowogrodem Bobrzańskim na drodze w kierunku Żar. Jak mówią nam świadkowie, kierujących audi zaczął wyprzedzać. Wtedy wyjechał prosto na jadącego z naprzeciwka volkswagena. Po chwili doszło do czołowego zderzenia audi i volkswagena.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek pod Nowogrodem Bobrzańskim

Po zderzeniu volkswagen wypadł z drogi. Audi zostało częściowo na jednym pasie i na poboczu. Audi uderzyło jeszcze w drugi samochód, ale jego kierowca jednak odjechał z miejsca zdarzenia. – Na miejsce wypadku dojechały cztery zastępy strażaków – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Dotarła również karetka pogotowia ratunkowego. Medycy zajęli się ranną kierująca volkswagenem. Na miejsce jedzie zielonogórska policja. – Kierująca volkswagenem została zabrana do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Kobieta doznała między innymi pęknięcia miednicy.

Rozbite samochody zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar z Zielonej Góry.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl