Lubuszanki poznały Mykhaila. Ania nie żyje. Zrealizował swoją fantazję erotyczną, mówi w sądzie

Wszystko wydarzyło się latem 2022 r. w Międzyzdrojach. Dwie dziewczyny z woj. lubuskiego w lokalu miały poznać Mykhaila. W pokoju w pensjonacie pili alkohol, a potem on zrealizował fantazję erotyczną, tak mówi w sądzie. Ania niestety nie żyje.  

W czerwcu 2022 r. Ania i Karolina z woj. lubuskiego pojechały do Międzyzdrojów. W jednym z barów miały poznać Mykhaila. Na drugi dzień w łazience Karolina znalazła Anię. Była martwa, została uduszona i okradziona.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po jakimś czasie Mykhailo sam zgłosił się na komisariat policji. Od razu została zatrzymany pod zarzutem zabójstwa.

Ruszył proces przed sądem w Szczecinie. 23-letni Mykhaili broniąc się opowiedział co się wydarzyło feralnej nocy w pokoju pensjonatu w Międzyzdrojach. Jak zeznał, ma fantazję erotyczną, która polega na podduszaniu partnerki w czasie seksu.  Tam miał udusić Anię.

Dodał, że próbował reanimować kobietę, ale bezskutecznie. Kiedy zorientował się, że Ania nie żyje ubrał ją i zaniósł do łazienki. Myślał, że upozoruje śmierć Ania z przyczyn naturalnych. Nie udało mu się.

Morderca tak się broni

Osoby znające sprawę, zwracają uwagę, że sprawca broni się wymyślając historię o fantazji erotycznej. To jego metoda obrony. Zapewniają, że Ania została zgwałcona i uduszona.

Wiadomo również, że Mykhailo ma trafić na obserwację psychiatryczną.

Proces trwa. Sprawcy grozi kara dożywotniego więzienia.