Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Młody diler wpadł w Zielonej Górze. Za handel narkotykami trafił do aresztu

W mieszkaniu młody diler miła marihuanę, amfetaminę oraz różne rodzaje silnie działających leków, które sprzedawane są na receptę.

Zielonogórscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dilera. Mężczyzna miła przy sobie znaczne ilości narkotyków. Usłyszał również zarzuty ich sprzedaży. Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyznę tymczasowo na trzy miesiące.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 16 lutego. Zielonogórscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową weszli do mieszkania w bloku na jednym z jednym z osiedli. Według uzyskanych przez nich informacji, młody mężczyzna tam mieszkający miał narkotyki oraz inne zabronione substancje, którymi handluje.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielona Góra. Policja zatrzymała dilera

Po wejściu policji 22-letni zielonogórzanin zachowywał się bardzo nerwowo. Przeszukanie szybko potwierdziło ustalenia policji. W mieszkaniu młody diler miła marihuanę, amfetaminę oraz różne rodzaje silnie działających leków, które sprzedawane są na receptę. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania do ich sprzedania. Materiał zgromadzony przez policjantów był podstawą do skierowania wniosku o tymczasowe aresztowanie 22-latka. Tak też się stało. Sąd przychylił się do wniosku orzekając areszt tymczasowy w wysokości trzy miesięcy. Dilerowi grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Czytaj też – Uwaga. Ktoś próbuje zabijać psy na osiedlu w Zielonej Górze. Jest już ofiara

Zielonogórscy policjanci od wielu lat skutecznie zatrzymują osoby, które handlują narkotykami w naszym mieście i powiecie. Podejmowane przez policjantów działania doprowadzają w każdym tygodniu do zatrzymań odpowiedzialnych za ten proceder oraz pozwalają na wyeliminowanie z rynku kolejnych niedozwolonych substancji.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl