Toyota Zielona Góra

Na zlocie motoryzacyjnym zebrali pieniądze i kupili paczki dla domu dziecka w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Mateusz Kaczmarkiewicz, Dawid Kwiatkowski, Amanda Murawska, Martyna Kaczmarkiewicz, Kuba Ślązak Łukasz Sikorski i Otylia Kuczak z paczkami dla domu dziecka w Zielonej Górze

W niedzielę, 5 grudnia, grupa Night Petrol Head z Mikołajem pojechała do domu dziecka w Zielonej Górze. – Podopiecznym wręczyliśmy paczki, które zorganizowaliśmy – mówi Dawid Kwiatkowski.

W sobotę, 27 listopada, na parkingu cmentarza przy ul. Wrocławskiej nocą odbył się zlot miłośników motoryzacji koordynowany przez grupę Night Petrol Head. Oprócz podziwiania samochodów zlot miał jeden wielki szczytny cel. – Zbieraliśmy pieniądze na dom dziecka w Zielonej Górze – mówi Dawid Kwiatkowski.

Miłośników motoryzacji było tak dużo, że został zapełniony niemal cały parking. Akcja zakończyła się sukcesem. Uczestnicy zlotu do puszek wrzucili w sumie aż 6190, 62 zł.

Za zebrane pieniądze zostały kupione świąteczne paczki dla podopiecznych zielonogórskiego domu dziecka.

W niedzielę, 5 grudnia, członkowie Night Petrol Head z Mikołajem pojechali do domu dziecka. Podopieczni dostali mega paczki i nie kryli radości. – Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Radość tych dzieciaków jest bezcenna – mówią członkowie Night Petrol Head.

Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta