Toyota Zielona Góra

Naćpany 36-latek kradzionym bmw uciekał policji. Staranował nissana (FILM)

Naćpany 36-latek kradzionym bmw uciekał policji

Policjanci z drogówki we Wschowie ścigali 36–letniego obcokrajowca, który uciekał kradzionym bmw X6. Pościg zakończył się wypadkiem. Bmw uderzył w nissana. Uciekinier był naćpany.

Kierowca bmw X6 we wtorek, 8 marca, nie zatrzymał się do kontroli wschowskiej drogówce. Na drodze krajowej nr 12. Kierowca zaczął uciekać samochodem na obcych tablicach rejestracyjnych. Policjanci ruszyli w pościg.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca bmw uciekał jak szalony. Łamał wiele przepisów. Wjechał na rondo z lewego pasa, wyprzedzał ciężarówkę na przejściu dla pieszych w okolicach szkoły muzycznej i przedszkola.

W pewnym momencie zderzył się z jadącym przed nim nissanem, którym podróżował 71- letni mieszkaniec Wschowy. Ranny kierowca nissan trafił do szpitala.

Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Kierowca bmw X6 porzucił pojazd i zaczął uciekać w stronę centrum. Po chwili został zatrzymany. 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

W bmw wschowscy kryminalni zabezpieczyli urządzenie przy pomocy którego można było łatwo wejść i uruchomić auta. 36-latk był naćpany. Pojazd trafił na parking strzeżony. Bmw warte blisko 200 tys. zł zostało skradzione we wtorek z samego rana w Niemczech.


Toyota Zielona Góra