Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Nie ma żadnego śladu po 17-letniej Jagodzie. Wyszła do lasu na spacer

Zaginęła 17-letnia Jagoda Szymczak.

Jagoda Szymczak jest poszukiwana od wtorku, 2 sierpnia. Napisała sms z wiadomością, że idzie na spacer do lasu. Widziano ją jeszcze w środę, 3 sierpnia w lesie. Potem zniknęła. Szukają jej policjanci z Żar i Zielonej Góry, strażacy zawodowi oraz OSP, drony i pies tropiący. Nie natrafiono na ślad 17-latki.

Zaginęła 17-latka. Jagoda ostatni raz była widziana we wtorek, około godziny 11:30. Potem Jagodę zauważono w środę, w lesie w rejonie Pruszkowa. – Od tego czasu nikt jej nie widział. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną – mówi podinsp. Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia ruszyły poszukiwania 17-latki. Przeszukiwany jest teren w koło Nowej Roli koło Tuplic oraz Pruszkowa i Gręzawy.

Trwają duże poszukiwania Jagody

W czwartek, 4 sierpnia, od samego rana 17-latki szukało 40 policjantów z Żar i Zielonej Góry, a także strażacy. Była W akcji były używane również dwa drony. W akcji bierze udział jednostka OSP Jarogniewice specjalizująca się poszukiwaniach osób zaginionych.

W czwartek poszukiwania prowadzono do godz. 22.30. Potem zostały przerwane ze względu na ciemność.

W piątek, 5 sierpnia, z samego rana poszukiwania zostały wznowione. Jagody szuka 26 policjantów z Żar i Zielonej Góry. Jest służba leśna oraz 15 strażaków OSP. Cały czas działa OSP Jarogniewice z psami tropiącym oraz dronem.

Przeszukiwany jest  obszar do Pruszkowa do Brodów. – Jam była 17-latka była widziana ostatni raz – mówi podinsp. Rupieta.

Rysopis zaginionej:

wzrost: około 175 centymetrów,

tęższej budowy ciała,

włosy do ramion,

koloru brązowego,

oczy brązowe.

W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w niebieskie spodenki, sportową koszulkę i buty sportowe koloru czarnego  z białym znakiem, miała przy sobie małą torebkę granatową przez ramię i kapelusz moro.

Ktokolwiek ma informacje o zaginionej bądź zauważył osobę odpowiadającej wyżej wymienionemu rysopisowi prosimy o kontakt z żarską Policją pod numerem 47 79 41 211 lub numerem alarmowym 112.

Eko pol - Poscigi.pl