Od 25 lat nie wiadomo kim jest ten mężczyzna. Jego ciało wyłowiono z jeziora (ZDJĘCIA)

Policja z Ełku publikuje odtworzony wizerunek mężczyzny, którego ciało została wyłowione w Jeziorze Ełckim w lipcu 1996 r. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tego mężczyzny oraz jego personaliów.

W lipcu 1996 r. z Jeziora Ełckiego zostało wyłowione ciało w stanie rozkładu. Wykonane czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości mężczyzny.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych systemów został odtworzony prawdopodobny wygląd znalezionego mężczyzny. Policja publikujemy wizerunek z prośbą o pomoc w identyfikacji.

To mężczyzna w wieku 30-40 lat. Ubrany był w spodnie wojskowe (moro) w kolorze brązowo zielonym, buty wojskowe, czarne szelki, koszulka frote koloru zielonego, granatowy sweter w białe wzory, kurtka biodrówka z czarnego dżinsy, szara wojskowa szalo kominiarka, w prawym uchu kolczyk w kształcie kuleczki koloru srebrnego.

Wszelkie informacje na ten temat można przekazywać policjantom w komendzie w Ełku osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 735 52 00 lub policjantom w całym kraju.