Toyota Zielona Góra

Ojciec był tak pijany, że upadł na chodnik razem ze swoją 3-letnią córeczką

39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

Mężczyzna idąc stracił równowagę i przewrócił się wraz z dzieckiem na chodniku, co zauważył jeden z przechodniów i wezwał policjantów. 39-letni lubinianin był kompletnie pijany. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci komendy w Lubinie otrzymali informację, że pijany mężczyzna, idąc chodnikiem, przewrócił się wraz z małą dziewczynką, którą trzymał na specjalnych szelkach dziecięcych.
Policjanci natychmiast udali się na interwencję.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kiedy dojechali na wskazaną w zgłoszeniu ulicę, mężczyzna siedział na ławce. W trakcie podejmowanych czynności przez funkcjonariuszy był bardzo agresywny, czuć było od niego silną woń alkoholu i bełkotał.

Na miejscu ratownicy medyczni zbadali dziewczynkę, u której stwierdzili zadrapania na czole i kolanie. Ojciec wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Trzylatka po badaniach została przekazana pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Jeśli okaże się, że ojciec trzylatki swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraził dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla jego życia bądź zdrowia, może mu grozić kara do 5 lat więzienia.