Piękny gest żagańskich policjantów (ZDJĘCIA)

Wizyta policjantów wywołała uśmiech na twarzach dzieci.

Dzielnicowi z komendy policji w Żaganiu zorganizowali zbiórkę gier planszowych, gier edukacyjnych, puzzli i książek, które przekazano dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Żaganiu. Wszystkie te rzeczy pomogą zorganizować czas wolny podopiecznym ośrodka. Wizyta policjantów wywołała uśmiech na twarzach dzieci.

Dzielnicowi zorganizowali zbiórkę gier planszowych, gier edukacyjnych, książek, puzzli i innych zabawek, które uczą i bawią. Wszystko po to, aby móc zapewnić zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego imienia Janusza Korczaka w Żaganiu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

We wtorek, 7 marca, policjanci udali się do ośrodka, aby przekazać to wszystko, czym chcieli się podzielić z podopiecznymi. – Przekazane materiały pomogą uczyć przez zabawę i sprawią, że świat dziecka będzie bardziej kolorowy – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Dzieci z ośrodka potrzebują wiele uwagi i zainteresowania. Ten niewielki gest wywołał radość, a na twarzach pojawił się uśmiech, który jest bezcenny.