Samochody.pl - poscigi.pl

I znowu super ruch żagańskiej policji. Tak pomogli bardzo ciężko chorej 11-latce

Pierwszym punktem wizyty było spotkanie z insp. Marcinem Sapunem, komendantem żagańskiej policji. Następnie komendant oprowadził gości po jednostce, pokazując jej najciekawsze miejsca.

Klara ma zaledwie 11 lat i od kilku miesięcy walczy z bardzo ciężką chorobą. Zdiagnozowano u niej złośliwego guza móżdżku. Ruszyła walka o jej życie. Żeby Klara mogła wrócić do domu potrzeba ponad 400 tys. zł. Najbliżsi i przyjaciele Klary prowadzą zbiórkę pieniężną. Żarska komenda włączyła się w akcję. Przekazała na licytację zwiedzanie żagańskiej komendy. Licytację wygrała Pani Alicja.

Od kilku miesięcy trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 11-letniej Klary, mieszkanki Małomic, u której w listopadzie ubiegłego roku lekarze zdiagnozowali ciężką chorobę, złośliwego guza móżdżku. Dziewczynka przeszłą skomplikowane operacje. Wymaga dalszego leczenia i rehabilitacji, które jest bardzo kosztowne.

Rodzina oraz przyjaciele wspierają Klarę w tej trudnej walce. Wiele osób o ogromnych sercach wpłaca pieniądze, organizuje licytacje – „Licytacje dla Klary”. Komenda policji w Żaganiu wystawiła na licytację „Dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Żaganiu”. Licytacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Po kilku dniach, wygrała ją pani Alicja.

Policjanci z Żagania pomogli chorej 11-latce

W poniedziałek, 20 lutego, Pani Alicja wraz z najbliższymi odwiedziła komendę. Pierwszym punktem wizyty było spotkanie z insp. Marcinem Sapunem, komendantem żagańskiej policji. Następnie komendant oprowadził gości po jednostce, pokazując jej najciekawsze miejsca.

Rodzina miała możliwość zobaczenia policyjnej strzelnicy, siłowni, dyżurki, oraz zobaczyć inne pomieszczenia, w których na co dzień pracują policjanci oraz sprzęt, który wykorzystują w swojej służbie. Cała wizyta przebiegała w miłej atmosferze, sprawiając radość jej najmłodszym uczestnikom, którzy przyszli do nas w policyjnych mundurach gotowi do wyjazdu na patrol.  

Każda złotówka przybliża ją do powrotu do normalnego życia. Prosimy każdego kto może pomóc o dobrowolną wpłatę na konto zbiórki siepomaga.pl.

Link do wpłat:  RAZEM DLA KLARY

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl