Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pijana kobieta wiozła toyotą małe dziecko. Wpadła podczas akcji policji

Policjanci z drogówki w Gorzowie w środę, 27 grudnia, zatrzymali pijana kierująca toyota, która wiozła swoje dziecko. Kobieta wydmuchała promil alkoholu. wpadł podczas akcji „Trzeźwy kierowca”, podczas której skontrowano aż 1 tys. kierowców.

Policyjna akcja „Trzeźwy kierowca” ruszyła w środę z samego rana. Gorzowscy policjanci sprawdzili trzeźwość ponad tysiąca kierujących.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wpadła jedna osoba. To była kobieta kierująca toyotą. – Podczas kontroli kierującej toyotą, urządzenie kontrolne zaświeciło się na czerwono – mówi sierż. Oskar Stroiński z biura prasowego lubuskiej policji.

Kobieta została zabrana do radiowozu na szczegółowe badanie alkomatem. Wydmuchała ponad promil alkoholu. Na dodatek, nieodpowiedzialna kobieta w takim stanie wiozła małe dziecko. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Gorzów. Pijana wiozła toyotą małe dziecko

Kierująca straciła prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie wkrótce stanie przed sądem. Grozi jej kara więzienia, wieloletni zakaz prowadzenia oraz grzywa do nawet 30 tys. zł.

Policjanci od wielu już lat prowadzą akcje „Trzeźwy kierowca”. Pojawiają na różnych drogach i kontrolują trzeźwość wszystkich kierowców

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl