Samochody.pl - poscigi.pl

Ukraińcy niszczą klatkę schodową bloku w Zielonej Górze (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Ktoś systematycznie niszczy klatkę schodowa bloku na ulicy Jana z Kolna.

Na nowym osiedlu przy ul. Jana z Kolna regularnie dochodziło do niszczenia mienia. – „Dzieła” wandali wskazują na imigrantów uciekających przed wojną w swoim kraju – pisze nasz czytelnik.  

Ktoś systematycznie niszczy klatkę schodowa bloku na ulicy Jana z Kolna. Na ścianie pojawiają się różne napisy w języku ukraińskim.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– „Dzieła” wandali wskazują na imigrantów uciekających przed wojną w swoim kraju, znajdujących schronienie miedzy innymi w Zielonej Górze, których na osiedlu jest coraz więcej – pisze nasz czytelnik.

Ukraińcy niszczą klatkę schodową w Zielonej Górze

Napisy szpecą ścianę w bloku. To nie miejsce, po którym powinno się pisać. – Szkoda, że nie potrafią uszanować dobroci ludzi, którzy dali im schronienie oraz ich własności – pisze czytelnik.

Sprawa wandalizmu została zgłoszona zarządcy budynku. – Nadmienię, że wcześniej nie dochodziło do takich incydentów – pisze nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl