Strona główna Wiadomości Gorzów Wielkopolski Pijany kierowca mitsubishi staranował volkswagena. Na miejscu służby ratunkowe. Ranna jedna osoba
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pijany kierowca mitsubishi staranował volkswagena. Na miejscu służby ratunkowe. Ranna jedna osoba

Pijany kierowca mitsubishi staranował volkswagena. Na miejscu służby ratunkowe

Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 grudnia, na drodze w miejscowości Łupowo pod Gorzowem. Czołowo zderzyły się mitsubishi i volkswagen. Sprawca jest pijany. Ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło po godzinie 16:00 na ul. Słowackiego w Łupowie. Na miejsce szybko dojechały trzy wozy straży pożarnej oraz gorzowska policja.

Wiadomo, że kierujący mitsubishi uderzył czołowo w jadącego z naprzeciwka volkswagena. Siłą uderzenia była duża. Do karetki pogotowia ratunkowego została zabrana kierująca volkswagenem. – Kobieta została przewieziona do szpitala – mówi  Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Kierowca mitsubishi jest pijany. 40-latek wydmuchał 1,5 promila alkoholu. W taki stanie jechał samochodem.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl