Pijany kierowca osobówką przejechał przez środek ronda pod Zieloną Górą (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Kierowca jest pijany. Wydmuchał około 2,3 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 lipca, na budowanym rondzie koło Wilkanowa pod Zieloną Górą. Kierowca osobówki wypadł z drogi i przejechał przez środek ronda. Jest pijany.

Kierując osobówką przed godz. 18.00 wypadł z drogi i przejechał przez środek ronda kosząc słupki. Na miejsce zdarzenia szybko dojechały dwa wozy zielonogórskich strażaków. Dotarła również zaalarmowana zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– W aucie był tylko kierowca – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Kierowca jest pijany. Wydmuchał około 2,3 promila alkoholu. W takim stanie wsiadł za kierownicę i pojechał. Na szczęście nie uderzył w inny samochód.

Jak mówią nam świadkowie, kierowca został skuty kajdankami. Za prowadzenie po pijanemu kierowcy grożą dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata i grzywna do 30 tys. zł.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl