Pijany Niemiec wpadł za kierownicą na ul. Piwnej w Gubinie

    W piątek 22 marca gubińscy policjanci zatrzymali do kontroli obywatela Niemiec, który kierował samochodem, mając ponad 1,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Co ciekawe, nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Gubinie przy ulicy o nazwie Piwna.

    Mężczyznę zatrzymano w komisariacie w Gubinie a gdy wytrzeźwiał przesłuchano w charakterze osoby podejrzanej. – Zgodnie z wymogami polskiego prawa obcokrajowiec nieznający języka polskiego był przesłuchiwany w obecności tłumacza, w trakcie którego przeprosił on za swoje zachowanie obiecując, iż nigdy w naszym kraju nie będzie jeździł samochodem, będąc pod działaniem alkoholu – mówi sierż. sztab. Mariusz Grycan, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

    --- Czytaj dalej pod reklamą ---

    Niemiec zaproponował, że dobrowolnie podda się karze. Największe zdumienie obywatela Niemiec nastąpiło wtedy, gdy dowiedział się od tłumacza, że policjanci zatrzymali go w Gubinie na ulicy o nazwie Piwna.

    Jednak finał tej sprawy jest dla tego kierowcy bardzo poważny, mężczyzna ten zapłacił wysoką grzywnę oraz będzie miał dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Polski.