HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!

  Pijany sadysta pobił pięciomiesięcznego Adrianka

  27-letnia Sylwia P. oraz 29-letni Krzysztof J. usłyszeli zarzuty narażenia 5-miesięcznego Adrianka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Pobity chłopczyk trafił do szpitala, pijani rodzice do izby wytrzeźwień.

  Do zdarzenia doszło trzy dni temu. Około godz. 23.00 mieszkanka bloku przy ulicy Gościeradowskiej powiadomiła policjantów z Targówka o awanturze jej syna z konkubiną. Najbardziej niepokoiła się o 5-miesięcznego Adrianka, który był razem z agresywnymi rodzicami. Awantura miała miejsce w jej mieszkaniu.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali w mieszkaniu 27-letnią Sylwię P. oraz 29-letniego Krzysztofa J. Para była pijana. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, a kobieta prawie 2,5 promila. W mieszkaniu było 5-miesięczne dziecko, które miało zaczerwienioną głowę. Jego matka powiedziała, że w trakcie awantury ojciec uderzył je w głowę.

  Policjanci natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Adrianek trafił do szpitala. Jego rodzice noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Usłyszeli już zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi im do pięciu lat więzienia.

  27-letnia Sylwia P. została objęta nadzorem kuratora sądowego.

  fot.sxc.hu/milan6