Toyota Zielona Góra

Pirat drogowy mercedesem, na czerwonych światłach wjechał na skrzyżowanie w Zielonej Górze. Kierowcy hamowali. Cudem nie doszło do wypadku (FILM CZYTELNIKA)

Mercedesem na czerwonych światłach wjechał na skrzyżowanie w Zielonej Górze. Kierowcy hamowali

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 7 grudnia, na skrzyżowaniu ulic Podgórnej, Lwowskiej i Waryńskiego. Tylko cudem nie doszło do tragedii. Kierujący mercedesem stworzył zagrożeni na drodze.

Nasz czytelnik jechał z ul. Waryńskiego w kierunku ul. Lwowskiej. Tak jak inni kierowcy, stał na czerwonym świetle. Kiedy zapalił się zielone światło samochody z trzech pasów ruszyły.

Kiedy samochody były na środku skrzyżowani ul. Podgórną nadjechał rozpędzony mercedes. Samochód wpadł na skrzyżowanie mają czerwone światło zmuszając kierujących do hamowania. Mercedes na chwilę zatrzymał się na środku skrzyżowania i po chwili pojechał dalej.

Kierujący mercedesem stworzył zagrożeni na drodze. Wymusił pierwszeństwo przejazdu kilku kierującym. Cudem nie doszło do wypadku.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl